Сторінки
direction="right"
пʼятниця, 5 червня 2026 р.
У Татарбунарській бібліотеці для дітей літо розпочалося активно та яскраво. 3 червня бібліотека приймала гостей із пришкільного табору Татарбунарського ліцею Татарбунарської міської ради. Перший день пройшов під гаслом «Багато в літа є краси». Юні відвідувачі відвідали острів Загадок, де прийняли участь у відгадуванні літніх загадок. Наступний був острів Гри, на якому таборята залюбки грали в різноманітні ігри. Попереду на них чекають нові зустрічі з книгами, майстер-класи та цікаві читання.
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)





Немає коментарів:
Дописати коментар