direction="right"

Бібліотека працює з 9.00 до 18.00 щоденно, окрім суботи та неділі.

середа, 26 лютого 2025 р.

Ні! Я жива! Я буду вічно жити!

Творчість Лесі Українки і для її сучасників, і для нинішнього покоління була і залишається « в борні за правду зброя золота» М. Рильський. До дня народження Лесі Українки в міській бібліотеці для дітей відкрита книжкова виставка «Ні! Я жива! Я буду вічно жити!» та проведена бесіда з дітьми про життєвий та творчий шлях великої поетеси.

25 лютого в міську бібліотеку для дітей завітали на бібліотечний урок учні другого класу. Вони познайомились з правилами в бібліотеці , з її розпорядком. Згадали про бережне ставлення до книжок. Відгадували загадки,та чудово розім'ялись на фізкультхвилинці

пʼятниця, 21 лютого 2025 р.

На протязі тижня в Татарбунарській міській бібліотеці для дітей проходили заходи до дня рідної мови. Було розгорнуто книжково-ілюстративну виставку "Ти наше диво калиинове , кохана українська мова" та призентувалася виставка- порада "У ріднім слові-цілий світ". Проводилися літературні хвилинки , вікторини, ігри, розгадувалися загадки та ребуси. Активну участь у святі рідної мови прийняли учні других класів Татарбунарського ліцею Татарбунарської міської ради. Свято закінчилося весело, а на останок діти декламували вірші про рідну мову. #Єднає_рідна_мова

До Дня святого Валентина в Татарбунарській Міській бібліотеці для дітей пройшов майстер-клас «Зроби валентинку своїми руками» Кожна дитина старанно прийняла участь у квесті та продемонструвала свою власну валентинку.

середа, 19 лютого 2025 р.

Майдан заради майбутнього

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день - «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку стали і герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби із злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя.То чи може бути забутою кров героїв, пролита на вулицях Києва? Чи можемо ми, живі, забути невинно убієнних? Можлива лише одна відповідь – Ні! Їх назвали Небесною сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Вони не були героями. Вони були звичайними людьми. І в останню мить віддали нам найдорожче – своє життя. Аби ми жили. Небесна Сотня стала для всієї України не лише символом жертовності, героїзму та патріотизму, а й прикладом та джерелом натхнення для наших воїнів, які гідно захищають територіальну цілісність України на сході, утверджуючи право людини на вільне життя. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. В міський бібліотеці для дітей на протязі всього тижня пройшов майстер-клас, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Діти власноруч робили листївки «Янголи Пам’яті», це дало дітям можливість висловити свою вдячність тим, хто віддав своє життя за майбутнє України. Ми Єдина країна! Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою. Пам’ять про Героїв повинна бути не тільки в жалобах і монументах, а й викликати бажання творити і змінювати себе і країну.

пʼятниця, 14 лютого 2025 р.

Книга - найкращий подарунок

14 лютого - Міжнародний день дарування книг. Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року. Вважається, що у цей день мають об'єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання. Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов. Книгу можна подарувати рідним, друзям, коханим …і бібліотеці. Адже це дивовижний спосіб поділитися любов’ю та прийняти участь у добрій справі! Нашій бібліотеці пощастило, адже в цей день, наші читачі подарували нам богато книг. Ми дуже вдячні всім, хто робить нам такі чудові подарунки.

Ми пам 'ятаємо Афганістан

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Афганська війна тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року. З 620 тисяч радянських військовослужбовців, які пройшли через Афганістан, 150 тисяч – громадяни України. Афганістан… Синонім справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі. 13 лютого в читальний зал міської бібліотеки для дітей на годину історичної правди «Ми пам’ятаємо Афганістан» завітали учні 8-А класу Татарбунарського ліцею ім.В.З. Тура Татарбунарської міської ради. Минають роки, та й досі не притупилися душевні страждання від втрат у рідних, у військових, які бережуть пам'ять про події тих років та своїх бойових побратимів. Ми схиляємо голову перед світлою пам’яттю тих, кому не судилося повернутися живими. Тисячі співвітчизників, серед яких і наші земляки, так і не повернулися до рідної домівки. Це тяжкі втрати для батьків, рідних, близьких і друзів.

пʼятниця, 7 лютого 2025 р.

Безпека в інтернеті

В 2025 році День безпеки в Інтернеті припадає на 11 лютого. Цей день покликаний популяризувати культуру безпечної поведінки в Інтернеті, захист персональних даних і протидію онлайн-загрозам. Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді. На сьогодні в Україні проблема безпеки дітей в Інтернеті постала особливо гостро. Аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється, і її переважну частину становлять діти та підлітки, які не усвідомлюють повністю загроз, що можуть чекати у віртуальному просторі. Сучасні інформаційні технології та Всесвітня мережа відкривають безмежні можливості для навчання й особистого розвитку людини. На жаль, вони також сповнені загроз та небезпек, яким треба вміти протистояти. І саме для покращення досвіду цифрового користування у світі розпочинається Тиждень безпечного інтернету. З 5-11 лютого в міській бібліотеці для дітей бібліотекарі підготували відкриту книжкову виставку «Безпека в інтернеті», яка буде корисна як для дітей так і для батьків. Можливість отримати будь-яку інформацію не виходячи з дому – зараз це не фантастика, а реальність. І це стало можливим завдяки Інтернету. Крім того, що Інтернет дозволяє тобі знайти потрібну інформацію, мережа значно розширює коло твого спілкування.